Ürünler

Ürünler modülü sayesinde portföyünüzde bulunan ürünleri sisteme yükleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Ürünler modülü nedir?
Ürünler modülü sayesinde portföyünüzde bulunan ürünleri sisteme yükleyebilir ve yönetebilirsiniz.
Kritik Stok Miktarı nedir?
Etkin stok yönetimi için ürün stok miktarlarınızı düzenli olarak kontrol etmeli, belirli bir seviyenin altına düştüğünde ise gerekli güncellemeleri yapmalısınız.

Ürün stok durumunuz belirlediğiniz miktarın altına indiğinde Raporlar > Ürün Raporları bölümü altında yer alan Kritik Stok Miktarı raporunu inceleyebilirsiniz.
En az / En fazla sipariş miktarı nedir?
Bazı ürünlerinizi belirleyeceğiniz bir adetin altında ve/ya üzerinde satmak istemeyebilirsiniz.

Örneğin şişe su satıyorsanız en az 6 tane sipariş verilsin isteyebilirsiniz. Veya sınırlı sayıda üretilen bir ürün için en fazla 2 tane sipariş verilsin isteyebilirsiniz.

Bu ve benzeri niteliğe sahip tüm ürünlerinizi Ürün Detay bölümünden düzenleyebilirsiniz.
Favoriler Özelliği Nedir?
Favoriler özelliği, sizin için önemli olan kayıtların (Müşteri, Aktivite, Randevu, Firma, Hatırlatıcı kaydı gibi) bir klasör altında toplanarak tek tıklamayla ilgili kayda girmenizi sağlayan bir özelliğimizdir.

Favoriler özelliği sayesinde kayıtlarınıza tek tıklamayla ulaşabilirsiniz. Bu özellik size zaman kazandırır, aynı zamanda CRM'inizi kullanmayı kolaylaştırır, takip gücünüzü arttırır ve iş verimliliğinizi yükseltir.

Favoriler özelliğini kullanabilmeniz için herhangi bir kaydın içine girerek sağ üst köşede yer alan Yıldız simgesine tıklamanız gerekiyor. Eğer yıldız'ın rengi sarıya dönüşürse ilgili içeriği Favorilere eklemiş olursunuz. Favorilerden çıkarmak için yıldız simgesine tekrar tıklamanız yeterlidir.
Raporlara nereden ulaşabilirim?
Seçtiğiniz modülle ilgili raporlara ulaşabilmek için her modülün üst kısmında yer alan gösterge paneli düğmesine ve/ya sol menüde yer alan Raporlar bağlantısına tıklayabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin

Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 Günlük deneme paketimize abone olarak tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz olarak deneyin. Beğenirseniz devam edin!

14 Gün Ücretsiz Deneyin

(*) Ücretsiz deneme hesabı için kredi kartı gerekmiyor.
İletişim